S-Konveyör

Dikey konveyörler

Endüstriyel uygulamalarda NERAK ve S-konveyör adları birbiri ile özdeşleşmiştir. Yaratıcı fikirlerle tecrübeye dayalı tasarım tekniklerinin biraraya gelmesi ile NERAK tarafından oluşturulan çözümler bir klasik haline gelmiştir.  

Katlar arası ürün ve malzeme transferinde zamanın ve yerin kısıtlı olduğu birçok uygulama için S-konveyörler ideal çözümdür. Üretimdeki malzeme seçimleri ile son derece düşük bakım maliyetlerini, uzun süreli ve güvenilir çalışmayı garanti altına alıyoruz.

Bu işin uzmanı olarak size her proje için en pratik çözümü sunuyoruz. Bunun anlamı şudur : Düşük yatırım maliyeti; güvenilir ve dayanıklı işletim, egelsiz fonksiyonlar için çağ atlatan teknoloji.

 

 Alandan tasarruf sağlayan tasarımı ile dikey taşıma süreçleri için optimum bir yerleşim sağlar. Bu özellik sayesinde eğimli bir konveyör ile kaybedilen alanlarda çok yüksek bir kazanım sağlanır.

NERAK "kauçuk blok zincir" ile saatte 3000'e kadar çıkabilen ürün transfer hızı, titreşimsiz, sessiz çalışma ortamı sağlanır.

DUYURULAR

  • YENİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ April 20, 2012

    Proje çalışmalarımızda ve Ar-Ge çalışmalarımızda görevlendirmek üzere aşağıdaki pozisyonlar için yeni çalışma arkadaşları arıyoruz. 

    More